Domů > Výstava > Obsah
Netkaný pozorně sledovat průmyslu ochrany životního prostředí
Jan 28, 2016

Netkané tkaniny držet krok s tempem průmyslu ochrany životního prostředí. "Dvanáct pět" plán, řekl, že: "dvě" sociální konstrukce, podporovat zelené prosperitu. Podpora čisté energie, nízkouhlíkových odvětví, jako jsou ochrana životního prostředí, podpora nízkouhlíkové technologie. "Dvanáct pět" počáteční rok, netkané textilie jako eko šetrné výrobky předznamenaly boom.
Netkaná textilie rozvoj technologie začal v v roce 1980 dvacátého století, průměrný roční nárůst až 28 %, se stal nový průmysl čínského textilního průmyslu, výrobky jsou široce používány pro filtr, lékařské péče, hygieny, zdravotní péči, průmyslové, zemědělské, občanské a hydraulických inženýrství, stavební, bytové dekorace a všechny oblasti života. 2010 1 listopadu netkané průmyslu hlavní obchodní výnosy 54,6 miliard jüanů, 30,2 % nárůst, tempo růstu se zvýší o 18 %, v roce 2009 Celkový 2,8 miliardy juanů, 56,6 %, nárůst čistých tržeb dosáhl 5,1 %, byly vyšší než o rok dříve, vyšší než textilní průmysl průměru 0,4 % 0,2 %.
Se zlepšením povědomí lidí o ochranu životního prostředí a různých konečných produktů patří využívání ekologicky šetrných výrobků jako suroviny a non tkané s to přesně. V roce 2011 odvětví netkaných stane hlavní odvětví, očekává se, že vysoký nárůst pokračovat. Dnes, netkané technologie se stává vyspělejší, trh se stává, původní výrobky jsou vyváženy v zahraničí je upřednostňováno v nejvíce non tkané textilie výrobce, ale teď, rozšířit domácí poptávky na domácím trhu pro netkané textilie výrobky výrazně zlepšit, zásoby se stala další otázky ke zvážení.