Domů > Výstava > Obsah
Netkané textilie průmyslu v Číně tvoří úplný řetěz
Jan 28, 2016

Reportéři se naučil od fóra, Čína má kompletní netkané textilie průmyslu řetěz, aby se stal světově největších výrobců netkané textilie, v příštích deseti letech, bude udržovat vysoký růst.
Čínské průmyslové textilní průmysl sdružení statistiky ukazují, v roce 2014, ekonomická přidaná hodnota tempo růstu čínského textilního průmyslu je jen 7 %, nižší než národní růst HDP, průmyslové textilie, včetně non tkané textilie bylo 11,7 % růst vedl textilní průmysl a se stal nový hospodářský růst pólu. Li Lingshen prezident asociace řekl, rychlý růst průmyslu netkanou textilií, které těžily z obrovským domácím trhu poptávka a průmyslu vědy a techniky pokrok. 2014 čínské netkanou textilií produkce dosáhla 4,36 milionů tun, o 12,2 %, příjmu podniků výše určené velikosti, celkový zisk růst 13.73 a 6,28 %, respektive, odvětví ziskové marže 6.06 % 44,2 % růst v pevné investice do majetku, růst vývozu 17,2 %, tyto ukazatele odrážejí dobrou dynamiku rozvoje průmyslu.
Zdraví je důležité pro aplikace netkanou textilií. Čína je výrobcem jednorázových hygienických výrobků, Dámské hygienické výrobky, plenky, dospělé inkontinenci a utěrky. 3 2014 tyto produkty v čínských vývozů hodnotou na více než 1,5 miliardy dolarů, druhý pouze do Německa jako druhého největšího vývozce na světě. Zdravotnický textil naší země, jsou převážně soustředěna v relativně nízkým technologickým obsahem léčiva ochranné a zdravotní péče. Šicí, cévní implantáty a umělé orgány zpětně technologií a průmyslu bariéry a jiných důvodů, byla v etapě základního výzkumu a v biomedicínských textilie s vysokou přidanou hodnotou materiály propast s rozvinutými zeměmi.
Novináři v rozhovoru, že netkané textilie průmyslu v Číně, ve srovnání s rozvinutých zemí, výhoda hlavně zaměřila na výrobu a výrobní procesy, mezery, zejména pokud jde o vývoj produktů, marketing, propagace a tak dále. Experti naznačují, že za účelem vyřešení těchto problémů, zúžila propast mezi Čínou a vyspělé země, vlády, organizace, výzkumnými institucemi a podniky, spolupracovat v technologická inovace a spolupráce průmyslu, průmyslu konvergence a tržně orientovaných aspekty tvůrčí práce společně prosazovat technologický pokrok a průmyslové transformace a modernizace průmyslu.