Domů > Novinky > Obsah
Mokré ubrousky mají vlastnosti rychlého čištění
Jul 03, 2017

Mokré ubrousky mají vlastnosti rychlého čištění

V příštích 10 letech bude mít Čína ročně průměrně 180-20 milionů nových narozených dětí a bude tvořit obrovskou skupinu spotřebitelů, která bude mít více než 100 milionů lidí ve věku od 0 do 6 let. 80/90 rodičů současně, úroveň vzdělání při celkovém vzestupu se stává společenským konsensem eugenického a nadřízeného chovu a s rozvojem urbanizace se investice rodičů u dětí také ročně zvyšují. Čínský spotřebitelský trh pro matky a kojence vytvořil takovou atmosféru, dal dítěti vybrat, udělat vše pro to, aby koupil kvalitnější výrobky, samozřejmě také musí být naprosto bezpečné výrobky.

Materský a kojenecký spotřebitelský trh zahrnuje potraviny, oděvy, přístřeší, dopravu, použití, ochranu, hraní, učení se všechny aspekty, jako jsou tisíce kategorií, kategorie mají dostatečnou nezávislost a absolutní fúzi, není to " "provozování průmyslu. To je v tomto kontextu Čína: dětský průmysl je považován za nejvíce aktuální investiční vyhlídky průmyslu východu slunce, dokonce i velmi niche náčrtek třída, také obsahovat obrovskou příležitost, jako je tento reportovaný výzkum dětské ubrousky.

(1)

Dětské ubrousky pro děti ve věku 0 - 3 let používají ubrousky, tentokrát kůže jemnější, citlivější, takže dětské ubrousky nemohou přidávat alkohol, esenci, konzervační látky, fluorescenční látky, jako je složení a bezpečnostní úroveň vyšší než normální požadavky na vlhké ubrousky standardy.

(2)

Rodičovský život je velmi tvrdý, zejména dětská čistota pokožky, je problémová a těžkopádná záležitost. Mokré ubrousky mají vlastnosti rychlého čištění, snadné přenášení, jednorázové a tak dále a cena je relativně nízká, což poskytuje mnoho výhod pro život dítěte.

(3)

Dětské ubrousky lze klasifikovat podle materiálu, účelu a postupu. Podle materiálu lze rozdělit na netkané ubrousky z chemických vláken a netkané utěrky z rostlinných celulózových vláken, většina dětských ubrousků na trhu je založena na netkaném materiálu z chemických vláken a používá se netkané surové rostlinné celulózové vlákno materiál je velmi malý, malý domov šéfky skupiny je čistý rostlinný roubovaný netkaný ubrousky zástupce; Lze jej rozdělit na ruční ústa, vlhké ubrousky a vlhké ubrousky. Podle procesu lze rozdělit na rovný obchod a roztažených sítí dva kříž, rovný obchod tahový sex je chudší, tenčí než napínání přes snadnou deformaci, kříž web také volal síť, základní deformace tahové vlastnosti, tlusté tkaniny není snadné proniknutí.

(iv) funkce

Dětské ubrousky a běžné ubrousky mají převážně dvě velké funkce, čisté, antibakteriální, sterilizační funkce, více než 90% výrobku se používá pro kůži dítěte je čistá a s funkcí dezinfekce mokré tkáně se používají hlavně pro dětský přístup k jako jsou hračky a dezinfekce nádobí.

(v) velikost trhu

V Číně se každoročně rodí téměř 20 milionů dětí, přičemž přibližně 50 milionů dětí ve věku od 0 do 36 měsíců a počet dětí ve věku 0-6 let je více než 100 milionů dětí. V naší zemi existuje velká skupina cílové spotřeby a míra penetrace na dětské ubrousky je pouze asi 25%. V příštích 10 až 20 letech domácí dítě s mokrými ubrousky, které ukazují silné vyhlídky na vývoj, pronikání na trh ročně ročně, se odkazuje na evropské a americké rozvinuté země, úroveň vývoje budoucích průniků dětských ubrousků na trh v Číně být více než 50%.

Tržní kapacita dětských ubrousků bude postupně rozšiřovat trend, přičemž zvyšování povědomí o zdravotní péči, skupina dětí na rostoucí počet aplikací, kapacita trhu 8,6 miliardy kusů, 2009, 2010, 10,2 miliardy, tržní kapacita pro rok 2011 až 12,3 miliardy, trh pro rok 2012 kapacita je 14,6 miliardy, 2013 v 16,6 miliardy, 2014 v 19 miliardách, v roce 2015 se očekává více než 22,5 miliardy kusů. Dětské studijní centrum pro děti v Číně počítalo 50 nejprodávanějších značek utírá maloobchodní cenu, každý kus vlhkého ubrousku s průměrnou hodnotou 0,12 jüanu / kus, podle spotřeby kvantitativní statistiky z roku 2015, 22 miliard z celkové spotřeby činí 2,64 miliardy juanů , proto v současné době trh s dětskými ubrousky má celkovou kapacitu asi 25 až 3 miliardy.

Dětské ubrousky mají bezpečnější kvalitu a musí začít se surovinami. Netkané textilie z chemických vláken jako vlhké ubrousky, přestože cena je nízká, také umožňuje spotřebiteli spotřebovat více, ale nedokáže zcela realizovat, neobsahuje bezpečnostní skrytou složku nebezpečí. Lze předpokládat, že budoucí trend dětských ubrousků musí být více ochrany životního prostředí, rostlinných surovin, bez přídavku.

Vzhledem k tomu, že pojem zelené ochrany životního prostředí je stále více populární, mohou být široce sledovány mladé a dětské ubrousky. Očekává se, že v roce 2018 dojde na trhu s mokrými ubrousky na celém světě a tržní poptávka se podstatně zvýší. Ale prozatím, protože zahrnuje mnoho technických překážek, stejně jako požadavky na výrobní zařízení, většina podniku nemůže vyrábět, současná rostlina mokré Wipes značka a produkt není moc, jen vědecké a technologické vazby tianyi pod akcie státu vedly v této oblasti v souladu s trendem spotřeby na trhu.

Téměř každý souhlasí s tím, že k tomu, aby čínské dětské ubrousky na trhu, kdykoliv by se měla dát nejprve jakost, jen snaha o vysokou kvalitu, přikládá velkou důležitost image značky, spotřebitelské slovo z úst a servisní značka, důvěra.