Domů > Novinky > Obsah
Baby Rayon otírá sedm nedorozumění, víš?
Sep 25, 2017

Baby Rayon zmačká sedm nedorozumění, víte?
Baby matka všichni ví, že dítě Rayon Wipes je velmi snadné použití, pohodlné, čisté, snadné, ale používáte dítě Rayon Wipes opravdu správné, následující sedm baby Rayon ubrousky používat chyby, víte? Kvůli zdraví dítěte, postupujte podle výrobců Henan Rayon Wipes a uvidíte jej.
Nedorozumění 1: Utírejte oči a uši rašícími ubrousky
Oči a uši z místa, více sliznice, citlivější. Používáte-li raménkové ubrousky pro čištění nečistot, můžete nejen ošetřit čistou, ale snadno zhoršit bakteriální infekci. Takže Bao matka, nebo čestný a praktický bavlněný tampón (poznamenat, že není bavlněný tampon, dezinfekční úroveň odlišná) trochu málo vyčistit!
Nedorozumění 2: velké = zabezpečení
Xiao Bian, aby matky, kteří nalévají studenou vodu, nepoužívejte velké, aby pohodlí srdce. Když si koupíte baby Rayon Wipes, věnujte pozornost složení výrobku na obalovém sáčku, nemůže obsahovat alkohol, fluorescenční činidlo, bělící prášek, chemické vůně, pigmentovat tyto věci bez bezpečnosti. Také připomínáme, že obsah tabulky produktů je co nejjednodušší.
Nedorozumění 3: Výběr materiálu měkký jako
Rayon Wipes se cítí, jako by byly měkké, ale nejsou nutně vyrobeny z přírodního materiálu, umělým vláknem je také možné dosáhnout tohoto účinku. Ploché ubrousky na povrchu materiálu jsou nerovnoměrné, nejvhodnější pro kojeneckou kůži jsou: přírodní bavlněné netkané látky a tkaniny.
Přírodní bavlněné netkané látky: textilie z bavlny, nepřidávají chemické vlákno, nemohou si dovolit nafouknout, pružně a hustě.
Tkanina: obsahuje více přírodní buničiny, měkké a husté, dobře se cítíte.
Druhá je netkaná textilie z bambusových vláken, i když s přirozeným antibakteriálním účinkem, ale měkkost není dost dobré.
Konečně je černá listina zahrnuta v běžných polyesterových netkaných textiliích, s nízkými náklady, může obsahovat chemická vlákna, která může snadno stimulovat kůži.
Nedorozumění 4: lehká vůně, velmi dobrá vůně
Jakékoli voňavé dudlíky Rayon Wipes budou obsahovat různé množství chemické vůně, která přímo stimuluje pokožku dítěte. Doporučuje se, aby matky, které si nevybíraly vůně rajčátka, nejlépe obsahují čisté a vonné, bezpečné a jemné EDI složky zdravotnické čisté vody, aby vytvořily ochrannou bariéru pro pokožku.
Nedorozumění č. 5: Povrch zušlechťuje opakované použití
Rayon Wipes si utírá ústa a otírá si ruce a utírá hračku, i když to zní "úspora energie", ale nevidí bakteriální křížovou kontaminaci, kterou nevidí pouhé oko. Toto potenciální nebezpečí je jako časová bomba, jestliže dítě má průjmy, otoky kůže, pravděpodobně si uvědomíte vážnost problému.
Nedorozumění 6: Pokud není těsnění spojeno
Taška Rayon Wipes, pokud není utěsněna, nemůže hrát bakteriostatický efekt. Takže se nestará o matku, je nutné koupit tyto těsnění velmi těsný výrobek, ale také v užívání, včasné lepení otevřených částí, aby se zabránilo zbytečné bakteriální infekce.
Nedorozumění 7: zlikvidujte rackové ubrousky, neumývejte si ruce
Rub Rubon Utírejte a umyjte si ruce dvěma různými stupni čištění, matky nechtějí lenošit na vlastní omluvu. Ve venkovním prostředí je možné použít ragénové ubrousky ve spěchu. Na místě, kde si můžete snadno umýt ruce, neříkejte vždy, aby se ramenní ubrousky dotýkaly ruky, nepoužívejte čistou vodu, důkladně očistěte dětská ruka, bakterie se mohou snadno vrátit zpět.
Doufám, že matka, která viděla tento článek, aby zdraví dítěte, dáváme dítěti, aby využil čas Baby Rayon Wipes, aby věnoval větší pozornost.