Domů > Novinky > Obsah
Dětské ubrousky, které tyto ingredience nemohou mít
Aug 02, 2017

Dětské ubrousky, které tyto ingredience nemohou mít
Výrobci utěrek dětských ubrousků nesmí obsahovat následující složky:
1. Vůně: Koření a alkohol jsou považovány za snadno vyrobitelné stimulující přísady, takže vůně vůně by měla být také založena na preferencích spotřebitelů volit, ale zvýšení přísad ke zvýšení rizika kožních alergií, tak pro baby výrobky, by měly zajistit, že Natural čisté stejně. Proto mnoho značek mokrých papírových ručníků je jasně označeno jako "bez alkoholu a koření přidáno".
2. Fluorescenční činidlo: Fluorescenční činidla by se také neměly vyskytovat ve vlhkých ubrouscích. Pokud vlhký ručník obsahuje fluorescenční činidlo, měl by být přidán do zpracování netkaných surovin, což je nepříznivé složky na kůži dítěte.
3. Alkohol: úloha alkoholu v mokré tkáni je především sterilizace, avšak alkohol je prchavý, snadno otírá vlhkost povrchu pokožky, pocit těsnosti a sucha, což vede k nepohodlí kůže, takže není vhodné pro dítě.
4. Konzervační prostředky: Účelem konzervačních látek je chránit produkt před mikrobiální kontaminací a prodloužit životnost a životnost produktu. Nesprávné použití konzervačních látek může způsobit alergickou dermatitidu. Kromě koření jsou konzervační látky druhou nejčastější příčinou podráždění pokožky a podráždění pokožky.
5. Ne zcela sterilizovaná voda: dětské ubrousky je hlavní složkou vody, voda musí být ošetřena čistou vodou nebo bakteriemi ve vodě, ale šíří se v Shandong ubrousky na kůži dítěte a zdraví nepříznivé Kůže dítěte je citlivější na čas nákupu by měl sledovat výše uvedené několik komponent, pokud nemůžete koupit, aby se zabránilo poškození dítěte kůže.
Složení: dětská pokožka je velmi jemná, pokud použití Wipes přidává alkohol, vůně, konzervační látky a další chemikálie, snadno stimuluje pokožku dítěte, závažné může způsobit alergie. Je těžké přijmout dítě. Takže zkuste si vybrat bez alkoholu, chuti, konzervačních látek a jiných ubrousků. 2. Všimněte si, že pečeť: vybíráme mokrý papírový ručník, když se musíme podívat na jeho těsnění obalu. Vzhledem k tomu, že těsnění obalu je dobré, pak udržujte sterilizační účinek ubrousku na účinnost vysokého. Balení pytlovaných ubrousků musí být utěsněno a nesmí být poškozeno; balení a utěrky plechovek musí být kompletní a nesmí být poškozeny. Novicové rodiče v přístupu k ubrousky, aby okamžitě vložte dobré pečeť, aby se zabránilo vysokým teplotám nebo přímému slunečnímu světlu, což vede k suchým ubrousky vliv na použití jeho účinku. 3. Zvolte značku Wipes: baby Wipes co nejvíce vybrat značku, takže je zaručena kvalita mokrých ubrousků, použití materiálů je testováno kvalifikované, zejména pro kojence. Například Wipes než u vody, značka Wipes bude používat čistou čistou vodu, byla sterilizována a různé značky, aby se snížily náklady, je těžké říci jakost vody. 4. Uvědomte si pocit a vůni: mokré tkáně existuje mnoho různých typů a značek. Různé vlhké ubrousky jsou velmi odlišné, pokud jde o pocit a vůni. Některé ubrousky jsou velmi husté, některé velmi měkké a některé vůně aromatické, některé základní bez vůně. Navrhuji, aby matka je nejlepší koupit relativně měkký a hustý pocit, žádné vůně mokré Wipes. Pokud jsou dětské ubrousky měkčí, dítě je pohodlnější.
Wipes tovární úvod dítě Wipes klasifikace: baby Ubrousky tam jsou tři, dětská hygiena ubrousky s sterilizačním účinkem, zvláště vhodné pro ruční čištění. Dětské měkké ubrousky nemají baktericidní účinek, mohou být použity pro běžné čištění, nejčastěji používané. Ruka utírá veškeré použití potravinových surovin, které jsou určeny pro ústa čistého, bez dezinfekčního účinku. Dětský latex se otírá lépe než běžné dětské měkké ubrousky, zvláště pro ruce a obličej zvlhčující čisté.