Domů > Novinky > Obsah
Vlastnosti bavlněných ručníků
Jul 04, 2018

Charakteristika čistých bavlněných ručníků

1, hygroscopicity: materiál z bavlněného vlákna má dobrou absorpci vlhkosti, za normálních podmínek může bavlněná vlákna absorbovat vodu z okolní atmosféry, její obsah vlhkosti je 8-10%, takže se dotýká lidské pokožky, lidi se cítí měkký a není tuhý. Pokud se vlhkost bavlněné tkaniny zvětší a teplota okolí je vyšší, obsah vody ve vlákně se zcela odpaří, takže tkanina může udržovat stav vodní bilance a učinit lidi pocit pohodlí.

2, zadržení vlhkosti: protože bavlněná vlákna jsou špatným vodičem tepla a elektřiny, koeficient tepelné vodivosti je velmi nízký a protože samotné bavlněné vlákno má spoustu děr, vysokou elasticitu, takže bavlněné vlákno může hromadit spoustu vzduchu, vzduch je špatný vodič tepla a elektřiny, takže tento druh bavlněného vlákna má dobrou retenci vlhkosti.

3, odolnost vůči zásadám: toto bavlněné vlákno má zásadní vliv, protože bavlněná vlákna v alkalickém roztoku způsobí poškození bavlněných vláken, takže bavlněné vlákno přispívá k znečištění pracího prostředku a neovlivní materiál samotného ručníku.

4, hygiena: protože bavlněná vlákna jsou přírodní vlákna, jejich hlavními složkami jsou celulóza a mají také malé množství voskovitých látek a dusíkatých látek a pektinu. Bavlněná tkanina byla testována a testována mnoha způsoby. Neexistuje žádná stimulace ani negativní vliv na kontakt mezi látkou a pokožkou. Dlouhé nošení prospěje lidskému tělu a má dobrý hygienický výkon.

Hangzhou U-plátěné komoditní Co, Ltd

Jsme profesionální výrobce čisticích ubrousků z Číny.

Adresa: No.66 Xiaofangzi, Lingxi Village, Banqiao Town

Město: Linan, Hangzhou

Stát: Zhejiang

PSČ: 311301

Země: Čína

Manažer: Shane Zhou

E-mail: info@ucloths.com

Skype: shanecleaner

Tel: 0086-0571-63780708

Fax: 0086-0571-63780728