Domů > Novinky > Obsah
Čínský ubrouskový trh
Jun 08, 2017

Čínský ubrouskový trh
(A)
Dětské ubrousky určené speciálně pro děti ve věku 0-3 let používají ubrousky, tentokrát kůže jemnější a citlivější pro dítě, takže dětské ubrousky nemohou přidávat alkohol, vůně, konzervační látky, fluorescenční látky, složky a bezpečnostní úroveň. standardy běžných ubrousků.
(B)
Rodičovský život je velmi těžký, zejména čistá kůže dítěte, je těžkopádná a těžkopádná věc. Ubrousky s rychlým čištěním, snadná obsluha, jednorázová charakteristika, cena je poměrně nízká, protože péče o dítě poskytuje spoustu pohodlí.
(C)
Dětské ubrousky lze klasifikovat podle materiálu, použití, postupu. Podle materiálu lze rozdělit na netkané ubrousky z chemických vláken a netkané utěrky z rostlinných celulózových vláken, většina kojenců a ubrousků na trhu je vyrobena z netkaných textilií z chemických vláken a použití rostlinných celulózových vláken, - tkané suroviny Velmi málo, továrna šéfky skupiny je čistá rostlinná netkaná ubrousky jménem; podle použití lze rozdělit na ruční ubrousky, čisticí ubrousky, čisté ubrousky apod .; podle procesu lze rozdělit do obchodu a kříže Nakupovat dva druhy rovné dílny se špatnou pevností v tahu, tenčí než snadné snadno deformované plnění, křížová síť také známá jako svislá a vodorovná síť, se základní deformací bez deformace, silná tkanina není snadno proniknout.
(D)
Dětské ubrousky a běžná ubrousky, existují dvě hlavní funkce, čištění, antibakteriální, baktericidní funkce, více než 90% výrobku je určeno k čištění dětské pokožky a dezinfekční ubrousky se používají hlavně pro hračky, nádoby a další předměty vystavené dezinfekce dětí.
(5) velikost trhu
V Číně se každoročně narodilo téměř 20 milionů dětí, z nichž 0 - 36 měsíců kojenců a malých dětí asi 50 milionů, pro děti ve věku 0-6 let a malé děti, spotřebitelské skupiny více než 1 miliarda. Viditelné dětské ubrousky v Číně mají velké cílové skupiny spotřebitelů a současná penetrace dětských ubrousků na trhu se pohybuje kolem 25%. V příštích 10 až 20 letech budou domácí dětské ubrousky vykazovat silné vyhlídky na rozvoj, pronikání na trh meziročně vzrůstající, s ohledem na rozvoj rozvinutých zemí v Evropě a Americe, budoucnost čínských penetrace na ubrousky pro děti bude přesahovat 50 %.

Děti a malé děti, které otírají tržní kapacitu, budou vykazovat postupný trend expanze, s vědomím zdravotní péče, rostoucím využíváním dětských skupin v roce 2009, tržní kapacitou 8,6 miliardy v roce 2010, která dosáhne 10,2 miliardy v roce 2011, tržní kapacita 12,3 miliardy , Kapacita trhu v roce 2012 je 14,6 miliardy v roce 2013 na 16,6 miliardy v roce 2014 na 19 miliard, očekává se, že 2015 bude více než 22,5 miliardy. Čína Dětské výzkumné středisko statistiky 50 značek teplé ubrousky maloobchodní cenu, každý kus utírá průměrné 0,12 juanů / kus, podle počtu spotřeby v roce 2015 na statistiky, 22 miliard z celkové spotřeby 2,64 miliardy juanů, Proto současná celková tržní kapacita našeho trhu s dětskými ubrousky je asi 25-30 milionů.

Dětské ubrousky pro získání bezpečnější kvality musí vycházet ze surovin. Netkaná textilie z chemických vláken jako vlhký ubrouskový materiál, ačkoli je cena nízká, ale také umožňuje více spotřebitelů konzumovat, ale nedokáže je dosáhnout zcela bez bezpečnostních rizik. Předvídatelné je, že budoucí trend dětských ubrousků musí být větší důraz na ochranu životního prostředí, pozornost na rostlinné suroviny, bez přidání a tak dále.

S koncepcí zelené postupně do srdcí lidí, mohou být rozptýlené děti a malé dětské ubrousky začaly být široce dotčeny. Očekává se, že do roku 2018, svět může být rozptýlené vlhké ručník trh bude foukat fenomén, poptávka na trhu se výrazně zvýší. Nicméně, z současného hlediska, protože to zahrnuje spoustu technických překážek, stejně jako požadavky na výrobní zařízení, většina společností nemůže vyrábět aktuální rostlinné ubrousky značky a výrobek není moc, pouze státní akcie ve státě vědy a techniky je nyní v tomto vedoucím oboru v souladu s tržním trendem spotřeby.