Domů > Novinky > Obsah
Nečisté čistící ubrousky jsou pro kůži nebezpečné?
Sep 25, 2017

Jsou netkané čistící ubrousky pro pokožku nebezpečné?
Netkané čisticí ubrousky se snadno nosí, nezabezpečují prostor, je nezbytné, aby dívky při denních potřebách chodily ven. Existuje mnoho netkaných čisticích ubrousků, které nedávají dráždivost v supermarketu, když je supermarket zakoupen, ale netkané čisticí ubrousky jsou opravdu mírné a neubližují pokožce? Podívejte se na přísady!
Netkané čistící ubrousky jsou obecné složení netkaných textilií. Voda, přísady. Zatímco většina přísad obsahuje chemikálie. Netkané čistící ubrousky nejsou výjimkou, ať už se jedná o běžné netkané čistící ubrousky nebo dětské netkané čistící ubrousky, obsahují běžnou surovinu propylenglykol, její poškození na pokožce je poměrně velké.
Propylenglykol Jedná se o druh snadno pronikající do kůže petrochemických rozpouštědel, škody na těle nelze ignorovat. Bude se hromadit v srdci, játrech a ledvinách, což způsobí jejich deformaci a poškození, ale také oslabí imunitní systém. Navíc může poškodit buněčnou membránu a způsobit vyrážku, suchou pokožku, kontaktní dermatitidu a poškození povrchu kůže. V životě mnoha lidí pro pohodlí mapy dávají svým dětem netkané čistící ubrousky. Nevím, že by to ublížilo i malému tělu.
Pokud často používáte netkané čistící ubrousky a pak něco vezmete, vede to k toxickým látkám do gastrointestinálního traktu, existují bezpečnostní rizika. Navíc rozpustnost propylenglykolu, přibližně 5% lidí bude mít alergické reakce, dlouhodobé použití kůže způsobí určité škody. Mnoho dětských pediatrů nedoporučuje rodičům, aby používali své děti pro netkané čistící ubrousky nebo ruce pro mytí rukou.
Doufám, že si přečtete tento článek, chcete-li používat přátelské netkané čisticí ubrousky, mohou snížit jejich použití. Bylo to snížení znečištění a za druhé je lepší chránit sebe a své rodiny v dobrém zdravotním stavu.
Stále více lidí je zvyknuto nosit netkané čistící ubrousky, a to před jídlem nebo mimo veřejné prostory, aby si kdykoli vybrali ubrousky, které by nahradily ruční mytí, že je to tak snadné a hygienické, a dokonce si mylně myslí, že to může být sterilizované. Chtěl bych však spotřebitelům připomenout, že netkané čisticí ubrousky obsahují různé přísady, nadměrná expozice může způsobit kožní alergie, nejlepší způsob dezinfekce nebo mytí rukou mydlem a opláchnout vodou.
Mnoho spotřebitelů se domnívá, že "netkané čistící ubrousky", jak naznačuje název, by měly být papíry. Nicméně výroba netkaných čistících ubrousků je hlavní surovinou, která je netkaná, hlavní složkou je polypropylenový polypropylen. Proto rozsáhlé použití netkaných čistících ubrousků nejenom zbytečně cenné ropné zdroje, ale také snadno se rozpadnou po likvidaci, snadno způsobí nové "bílé znečištění".
Netkané čisticí ubrousky Obsah kapaliny je obecně asi 80%, hlavní složka vody a přísad. Aby se zabránilo vodní a chemické reakci, netkané čistící ubrousky používané ve vodě musí být speciálně upravená voda, jako je rafinovaná voda, čistá voda a tak dále.
Existuje mnoho typů přísad, včetně zvlhčovačů, jako je propylenglykol, které mohou pomoci účinnému řešení kapaliny rozpuštěné ve vodě, takže voda není těkavá; konzervační přísady, jako je fenoxyethanol, methyl p-hydroxybenzoát atd., mohou udržovat netkané čistící ubrousky v aktivitě různých látek; antibakteriální činidla, jako je laktát sodný, listy eukalyptů atd., aby se odstranila a inhibovala bakterie v dezinfekčním prostředku na ruce; povrchově aktivní látky, jako je polyoxyethylen hydrogenovaný ricinový olej, polyether apod., používaný k odstranění nečistot a mastnot, k dosažení čistého účinku.
Vzhledem k tomu, že netkané čisticí ubrousky obsahují různé přísady, mohou kontakt s nadměrnými konzervačními látkami, alkoholem a jiným chemickým složením snadno vést k kontaktní dermatitidě a dalším kožním alergiím. A většina lidí používá netkané čištění ubrousky nebudou umýt ruce, chemické složky zůstanou v rukou, zejména pro děti. Studie ve Spojených státech také ukazuje, že při opakovaném použití netkaných čisticích ubrousků se bakterie nejen vylučují, ale některé bakterie se přenesou na nekontaminovaný povrch. Takže buďte opatrní, je lepší utřít nový povrch papírového ručníku, nepoužívejte jej k otření očí a jiných citlivých částí.
Obecně my my umýt ruce mýdlem, v podstatě může zabít všechny bakterie na rukou, spolu s proudem vody oplachování, roundworm vejce mohou být omyvá pryč, a používání netkaných čistící ubrousky žádný tak dobrý účinek
V tomto případě připomínat spotřebitelům, ujistěte se, že čisté netkané ubrousky nemohou zcela nahradit roli mytí rukou mýdlem. Při nákupu netkaných čisticích ubrousků by se první měl pokoušet koupit velké nákupní střediska a supermarkety, zvolit výrobce za důvěryhodné, certifikaci kvality výrobků; Za druhé, měli byste se pokusit použít každý kus má nezávislý malý balíček Netkané čištění ubrousky, Pokud se rozhodnete použít netkané čistící ubrousky, po každém běhu by měla být uzavřena, vyčerpat co nejdříve, aby se zabránilo aktivní složka volatile.