Domů > Novinky > Obsah
Časté používání špatné kvality ubrousků
Aug 23, 2017

Časté používání špatné kvality Utírá ublížení
Wet Wipes factory, aby vám říkala časté používání špatné kvality Wipes nebezpečí: 1, mokré papírové ručníky obsahující škodlivé přísady: bez ohledu na to, jaký druh mokré tkáně, víceméně obsahují chemické přísady, i když tyto přísady byly schváleny národní test , ale pro individuální rozdíly, neplatí všichni, obzvláště náchylný k davu, je nejlepší nepoužívat mokré tkáně. 2, časté použití změny kožního mikro-prostředí Při použití mokré tkáně Utírá povrch kůže, může vést k povrchovým změnám povrchu kůže, takže nerovnováha povrchu pokožky lipidů a epidermální keratinocyty se uvolňují a rozkládají, ale nepodporují kůži zdraví Mokrá tkanina může být navíc vyčištěna v nouzové situaci, ale nemůže nahradit mýdlo nebo vodu, nejlepší způsob dezinfekce nebo mytí rukou mýdlem a opláchnout vodou.
Nejprve zjistěte nákup ubrousků po tom, co se utěrky často používají tam, kde je třeba utéct předmět, pak textura ubrousků nemůže být příliš měkká. Pokud se neustále dotýkáte pokožky, nezapomeňte zvolit podráždění malých, měkkých ubrousků, abyste zabránili poškození kůže nebo alergii. Pokud je to pro dítě, musí si vybrat Baby Wipes, nebude to bolet dítě mladá kůže. Pokud potřebujete dezinfekci, sterilizaci, vlhké ubrousky, když si můžete vybrat hygienu hygieny ubrousků, toto ubrousky mají určitou funkci dezinfekce a sterilizace.
Výrobci utěrek dětských ubrousků nesmí obsahovat následující složky:
1. Vůně: Koření a alkohol jsou považovány za snadno vyrobitelné stimulující přísady, takže vůně vůně by měla být také založena na preferencích spotřebitelů volit, ale zvýšení přísad ke zvýšení rizika kožních alergií, tak pro baby výrobky, by měly zajistit, že Natural čisté stejně. Proto mnoho značek mokrých papírových ručníků je jasně označeno jako "bez alkoholu a koření přidáno".
2. Fluorescenční činidlo: Fluorescenční činidla by se také neměly vyskytovat ve vlhkých ubrouscích. Pokud vlhký ručník obsahuje fluorescenční činidlo, měl by být přidán do zpracování netkaných surovin, což je nepříznivé složky na kůži dítěte.
3. Alkohol: úloha alkoholu v mokré tkáni je hlavně sterilizace, ale alkohol je těkavý, snadno se otírá povrch pokožky, ztráta vlhkosti, pocit těsnosti a sucha, což vede k nepohodlí kůže, takže není vhodná pro dítě.
4. Konzervační prostředky: Účelem konzervačních látek je chránit produkt před mikrobiální kontaminací a prodloužit životnost a životnost produktu. Nesprávné použití konzervačních látek může způsobit alergickou dermatitidu. Kromě koření jsou konzervační látky druhou nejčastější příčinou podráždění pokožky a podráždění pokožky.
5. Ne zcela sterilizovaná voda: dětské ubrousky je hlavní složkou vody, voda musí být ošetřena čistou vodou nebo bakteriemi ve vodě, ale šíří se v Shandong ubrousky na kůži dítěte a zdraví nepříznivé Kůže dítěte je citlivější na čas nákupu by měl sledovat výše uvedené několik komponent, pokud nemůžete koupit, aby se zabránilo poškození dítěte kůže.
Rodiče dávají dětem koupit ubrousky, když je třeba věnovat pozornost výrobkům na mokré ubrousky, nemůžou přidávat následující složky: 1. Alkohol, alkohol v roli mokré tkáně je sterilizace, ale alkohol je těkavý, snadno se otírá pokožka ztráta povrchové vlhkosti, pocit těsnosti a sucha, způsobuje nepohodlí kůže, takže není vhodný pro dítě. 2. Příchuť, koření a alkohol jsou považovány za snadno vyrobitelné stimulační přísady, ačkoli si můžete vybrat svou oblíbenou vůni, ale zvyšuje riziko alergií na kůži, nedoporučuje se je používat pro malé děti, aby bylo zajištěno, že přirozená čistota je dobrá . 3. Konzervační prostředky, jejichž cílem je chránit produkt před bakteriální kontaminací, prodloužit životnost výrobku a životnost. Použití nesprávných konzervačních látek může způsobit alergickou dermatitidu. Kromě koření jsou konzervační látky druhou nejčastější příčinou podráždění pokožky a podráždění pokožky. 4. Fluorescenční činidla, fluorescenční činidla jsou také složky, které by se neměly objevovat v dětské mokré tkáni. Pokud vlhký ručník obsahuje fluorescenční činidlo, měl by být přidán do zpracování netkaných surovin, což je nepříznivé složky na kůži dítěte.