Domů > Novinky > Obsah
Jak si vybrat správné ubrousky v celé řadě kategorií
Sep 13, 2017

Jak si vybrat správné ubrousky v celé řadě kategorií
Vlhké ubrousky výrobci s cílem rozšířit tržní podíl přilákat více lidí k nákupu, vlhčené ubrousky byly rozdělené do mnoha kategorií, podle funkční body, dezinfekční ubrousky, jsou čistě zvlhčení kůže ubrousky. Podle použití davu rozdělena do baby ubrousky a ubrousky pro dospělé. Ubrousky výrobce představil tolik utěrek, ačkoli bohatých na trhu, ale také umožňuje spotřebitelům v oku velkoobchodní utěrky.
Pokud potřebujete dezinfekce, sterilizace, vlhčené ubrousky, když si můžete vybrat zdravotní hygienické ubrousky, tento ubrousky mají pro dezinfekci a sterilizaci funkci.
Pak mluví o nutnosti věnovat pozornost výběru utěrek:
Za prvé, značka
Doporučuji výběr vlhčené ubrousky nebo výběr produktů velké společnosti, vyšší důvěryhodnost značky. Protože ubrousky obsahují vlhkost, je-li výroba není kontrolována přísně kdy hygienických norem, v budoucnu kdy úložiště je snadno množit bakterie, takže platnost ubrousky je obecně pouze 2 roky, 1 rok méně než suché tkáně. Myslím, utírala ústa, třením povrchu věcí, nebo bod zdraví je dobré, aby koupit "levné" věci a vést k "nemoc z úst".
Druhé, složení, vůně
Obvykle používám šampon, když jsem zářící na tváři, ale po kůže je suchá a nepohodlné. Později při koupi utěrky jsem věnovat více pozornosti k jeho složení, a naděje je trochu hydratační účinek. V současné době často používají Shu Jie. Shu Jie ubrousky přidané čajovníku, přísady aloe (aloe přísad, které mají zvlhčující efekt, čaj složení je vhodné čistit, mají antibakteriální účinek) je velmi pohodlné, nejsou alergické, a některé Středozemní atmosféru, vůni velmi pohodlné.
Kromě toho jsou na trhu spoustu utěrky inzerovaných na dezinfekci sterilizací, ale vědomí, že ustanovení státu ubrousky nemůže použít "Dezinfekce Sterilizace" taková slova a myslet, pokud je to možné "sterilizace" maže lze otřít ústa, kdo ví, ty "sterilizace" ingredience do úst, pak bude mít vliv na naše tělo? Bojíš se...... nebo opatrně s ním. Vzpomínám si v loňském roce viděl několik novinek, ministerstvo zdravotnictví nařídil prodej ABC, srdce zdraví vlhčené ubrousky, protože jsou "přehnané E. coli a tak mají silný inhibiční a usmrcení účinek."
Třetí, specifikace balení
Ubrousky mají různé balení specifikace, vak, který má dvanáct listů, nebo jediný nezávislý balení, čas, závisí na frekvenci používání. Frekvence používání nejlepších nezávislých balení, tak, že voda není snadný odtok.
Čtvrté, obalový design
Ženy jsou vždy neoddělitelné od vzhledu těchto atraktivních ah ~ cítit obalu vyjádřit osobní vkus, takže balení je také důležitým faktorem při výběru.
Utěrky na trhu lze rozdělit do dvou kategorií: jeden je sama o sobě byla dezinfikována, ale nelze dezinfikovat jiné položky, která obsahuje péče o pokožku složkami, jen nechci hydratační péči o pokožku. Druhá není pouze jejich vlastní dezinfekci, ale také pro ostatní položky může také hrát dezinfekční dezinfekční ubrousky, lze použít pro odřeniny, škrábance a další dezinfekci nebo sterilizaci. Visible, jít ven nejlepší volbou s dezinfekční funkce sterilizace ubrousky.
Ubrousky dezinfekční předpokladem je používat dezinfekční ubrousky. Pro mnohé současné používání utěrek na trhu, většina běžné utěrky nebo hygienické utěrky, jsou v definici dezinfekční ubrousky a zcela odlišné. Proto musíme použít správné a správnou volbou před použitím utěrky, následující ať všichni naučit za profesionální klasifikace vlhčené ubrousky a jak zvolit správnou utěrky.
V nákupu také rozlišovat mezi kvalitní a nekvalitní utěrky vysoce kvalitní utěrky bude mít jemnou a elegantní vůně, bez jakýchkoli dráždivý zápach, a nekvalitní utěrky jsou zřejmé, dráždivý zápach a je třeba věnovat pozornost zobrazíte vlhčené ubrousky Podrobné informace o produktu, je nejlepší víno nekupovat utěrky, pokud je děťátko utíra, ujistěte se, že vidět ingredience, které dětské ubrousky jsou žádný alkohol, žádné vůně, bez stimulace, žádný fluorescenční agent. Obecně vysoce kvalitní utěrky více použití netkaných textilií, tkaní spunlace netkané textilie pro nejlepší, měkké a bílé textury, cítí těsné a tlusté, tenké a tenké utěrky, tenké a snadno se deformace. V provozu, nebude chmýří vysoce kvalitní utěrky, nekvalitní utěrky jsou zřejmé pilling fenomén, kůže má stimulační účinek.