Domů > Novinky > Obsah
Jak čistit hadříky na čištění mikrobipů
Oct 19, 2017

Miluji čištění pomocí mikrovlákna - je univerzální, hospodárné a ekologické. Můj oblíbený přínos? Jak dobře to čistí. Žádné vlákno, žádné nečisté nečistoty a zárodky kolem, a stačí jen jednou otřít a váš povrch je čistý.

10.19.jpg

Obvyklá mylná představa s čisticí utěrkou , kterou umyjete a opětovně používáte, je, že nemusí být čistá nebo že by se při čištění mohla šířit bakterie z látky. Věc s mikrofiberem spočívá v tom, že její "mikro" vlákna skutečně obsahují nečistoty a bakterie a drží je místo toho, aby je šířily. Myslím, že to je to, co lidi zase od přechodu od čistící ubrousky a papírové ručníky.

10.19.2.jpg

ZDE JSOU PRAVIDLA ZÁKLADNÍCH PRAVIDEL PRO PRÁDLO MIKROFIBER:

Mikrovlákno lze vypláchnout a vyčistit, když ji používáte - nejednávejte pouze jednou (pokud není toalety nebo něco zárodků / špinavých). Opláchněte, vyhněte a pokračujte v používání.

Umyjte pouze jinými mikrovláknovými látkami. Pokud v pračce položíte jiné prádlo s mikrovláknem, změní se na statický magnet - prostě se vyvarujte tomu, že se mikrovlákno samo omyje.

Najděte místo pro uložení mikrovlákna během sušení a před tím, než se umyjete. Na zadní straně naší pračky držím kbelík a hodím tam špinavé mikrovlákno. Pokud je látka navlhčená, zakryjte ji po straně kbelíku, dokud nebude suchá, a pak ji vložte do kbelíku. Prachové tkaniny se do tohoto kbelíku nezmíchají, tento kbelík je určen pro čistící utěrky, takže nedochází ke křížové kontaminaci.

Umyjte na HOT nebo sanitize - většina bakterií a mikroorganismů je zabitých při 140 stupních Fahrenheita. Umyté mikrovlákno, které je třeba dezinfikovat na HOT nebo sanitovat. Můžete se podívat na konkrétní pračku nebo značku a zjistit, jaká teplota se dostane do teplých a dezinfekčních cyklů a rozhodne se, co je pro vás nejlepší. (Obecně platí, že umývání na teplém a sušení na nízkém až středním stupni zabije zárodky v čistících tkaninách, ale pokud potřebujete dezinfikovat, bude muset být teplejší.)

新闻3.jpg