Domů > Novinky > Obsah
Jak poznat špatnou kvalitu utěrky.
Jun 16, 2017

Jak poznat špatnou kvalitu ubrousky.


Utěrky na trhu lze rozdělit do dvou kategorií: jeden je sama o sobě dezinfikovat, ale nelze dezinfikovat jiné položky, která obsahuje složky péče o pleť, péče o pleť může učinit pouze péče o pleť.

Druhá není pouze sama o sobě dezinfikovat, ale také na jiných položkách lze také přehrát dezinfekční dezinfekční ubrousky, lze použít pro odřeniny, škrábance a další dezinfekční nebo sterilizace, obvykle v balení bude označovat dezinfekci nebo sterilizace ze složek. Visible, jít ven nejlepší volbou s dezinfekční funkce sterilizace ubrousky.

V nákupu také rozlišovat mezi kvalitní a nekvalitní utěrky vysoce kvalitní utěrky bude mít jemnou a elegantní vůně, bez jakýchkoli dráždivý zápach, a nekvalitní utěrky jsou zřejmé, dráždivé vůně. Obecně platí, vysoce kvalitní utěrky s non tkané textilie, měkká a bílá textura, bez jakýchkoliv nečistot, nekvalitní utěrky bude zřejmé nečistot. V provozu, nebude chmýří vysoce kvalitní utěrky, nekvalitní utěrky jsou zřejmé pilling, kůže má stimulující efekt, snadno vyrábět svědění pocit.

Je třeba poznamenat, že dezinfekční ubrousky mají určitou trvanlivost, po použitelnosti, která Dezinfekční přísady se sníží, proto před použitím zjistit, zda vlhčených ubrousků v použitelnosti. Ve stejnou dobu věnujte pozornost k nákupu ubrousky musí schválit certifikační sektoru zdravotnictví. Pokud tyto podmínky jsou k dispozici, můžete si koupit tampony může být spolehlivý.

Jak poznat podstatu vlhčené ubrousky

1, utěrky na straně nosu jemně voní, pokud je to kvalitní utěrky můžeme cítit jemná a elegantní chuť, nemá žádné podráždění. Je-li to je snůška nekvalitní utěrky, můžeme cítit, cítit jasný dráždivé vůně.

2, vysoce kvalitní utěrky jsou použité vysoce kvalitní suroviny, můžeme vidět-netkané bílé, bez nečistot. A ubrousky nekvalitní suroviny jsou chudí, můžeme vidět výše zřejmé nečistot, vysoce kvalitní utěrky v použití procesu, nebude existovat žádné zjevné pilling fenomén a nekvalitní utěrky v použití procesu tam je jasné jevem poduška na sedlo.

3, odebrat utěrky, ubrousky byli padlí, dlouhé formy bod, tato utěrky-li nepoužívejte. Pokud používáte ubrousky právě pocit, že kůže má stimulující efekt, svědění, bolest pocit, to by mělo okamžitě přestat používat, tak, aby nezpůsobila větší škody.