Domů > Novinky > Obsah
Jak zjistit čisté bavlněné ručníky
Jul 04, 2018

(1) způsob vizuální identifikace:

A, všechny bavlny: více chmýří, špatná povrchová úprava

B, polyesterová bavlna: méně chmýří, lepší povrchová úprava, jistý lesk, pocit, že jsou velmi kluzké rukama.


(2) způsob spalování:

A, bavlna: v blízkosti plamene hoří, hořící papír je dvojznačný, popel je málo, měkký černý popel.

B, polyesterová bavlna: blízko srážení plamene, kapání, pěnění, slabé chuti, tvrdé a světle hnědé.

Příze na okraji ručníku je vytažena do kruhu a zapálena ohněm. Rychle hoří a popel je černý a šedý. Lehost a žádná struska nejsou čistá bavlna nebo celulózová vlákna. Pokud není spalování čisté, je zde kus jasek, což naznačuje, že příze je smíchána s syntetickou syntetickou přízí.

Při použití metody spalování bychom měli věnovat pozornost extrakci různých tkání v ručníku, protože příze použitá v různých částech ručníku může být zcela odlišná.


Z následujících důvodů může výrobce tvrdit, že ručník je čistá bavlna, ale ve skutečnosti to není čistá bavlna.

1. Mnoho čistých bavlněných ručníků je vlastně polyester a bavlna. Tento druh útku usnadňuje tkaní, snižuje náklady a protože polyester není na povrchu ručníku, dává lidem pocit, že to není čistá bavlna, ale není to příliš škodlivé, můžete nakreslit některé čáry uprostřed část ručníku spálit, podívejte se na to.

2, některé vysoce kvalitní ručníky výšivky a saténové části, převážná většina není možné použít čisté bavlněné suroviny, v důsledku výrobního procesu požadavků na sílu surovin a stávající problémy stávající vyšívací nit . Všechny bavlněné ručníky vysoké kvality budou vyhlášeny v době vývozu: čistá bavlna (s výjimkou výšivky a saténových pilníků).


3, některé levné výrobci ručníků v zahraničí tvrdí, že jejich bavlněná příze je 100% čistá bavlna, ve skutečnosti příze není 100% čistá bavlna, spousta příze je smíchána s bavlnou a přízí, bavlna musí být čistá bavlna, příze není čistá bavlna továrna není zvláště opatrná. Některé levné bavlněné ručníky se vyrábějí, tyto levné bavlněné ručníky, suroviny jsou levnější a ceny hotových výrobků jsou také nízké.

4, rolovací ručník velká strana a vedlejší část nemusí být čistá bavlna. Jedná se o velmi podrobnou otázku, kterou si často nevšimují hotely a zákazníci.


Hangzhou U-plátěné komoditní Co, Ltd

Jsme profesionální výrobce čisticích ubrousků z Číny.

Adresa: No.66 Xiaofangzi, Lingxi Village, Banqiao Town

Město: Linan, Hangzhou

Stát: Zhejiang

PSČ: 311301

Země: Čína

Manažer: Shane Zhou

E-mail: info@ucloths.com

Skype: shanecleaner

Tel: 0086-0571-63780708

Fax: 0086-0571-63780728