Domů > Novinky > Obsah
Jak zjistit tenké utěrky z celulózy
Jul 20, 2017Jak identifikovat dolní celulózové ubrousky

Celulózové ubrousky na trhu lze rozdělit do dvou kategorií: jedna třída je dezinfikována sama, ale nedá dezinfikovat jiné předměty, které obsahují součást péče o pokožku, která může být použita pouze pro péči o pleť.

Buďte dezinfekce, jiný druh je nejenom sám, ale i pro jiné předměty lze také použít s funkcí dezinfekce dezinfekce vlhké ubrousky, celulóza může být použita k oděru kůže, poškrábání a jiné dezinfekce nebo sterilizace, obecně bude indikovat dezinfekci nebo sterilizaci v obalech. Může být vidět, nejlépe vybírá dezinfekční celulózní ručník, který má sterilizační funkci.

Když si vyberete a koupíte k odlišení dobrých a špatných celulózových ubrousků, vysoce kvalitní vláknité ubrousky bude nějaká elegantní vůně, žádná vzrušující vůně, ubrousky a špatná celulóza mají zřejmý dráždivý zápach. Obecně řečeno, vysoce kvalitní celulózové ubrousky jsou vyrobeny z netkané textilie a textury jsou měkké a bílé, bez jakýchkoliv nečistot, a nižší celulózové ubrousky mohou mít zjevné nečistoty. Při použití kvalitní celulózová mokrá utěrka nemá vlasy, podušková rukavice z buničiny má zřejmé vlasy, má stimulační účinek na kůži, pocit, díky němuž je člověk snadno svědí.

Nutnost věnovat pozornost je, dezinfekce Celulózové ubrousky mají trvanlivost, trvanlivost, sterilizace přísady sníží proto před použitím, aby zjistili, zda celulózové ubrousky v záruční době. Nezapomeňte, že zakoupené celulózové ubrousky musí být licencovány zdravotnickým oddělením. Jsou-li tyto podmínky k dispozici, zakoupené celulózové ubrousky nebudou spolehlivé.

Jak rozlišit utěrku z celulózové mokré látky

1. Vložte celulózové ubrousky na okraj nosu a cite ji. Pokud se jedná o vysoce kvalitní celulózové ubrousky, můžeme cítit měkkou, tichou elegantní chuť bez podráždění. Pokud se jedná o pytel s nižšími celulózovými ubrousky, můžeme cítit čirý pichlavý zápach, když jej vůní ucítíme.

2. Vysoce kvalitní celulózové ubrousky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních surovin. Vidíme, že se neobjeví bílá a žádné nečistoty. Celulóza je otírá a špatná surovina je velmi chudá, vidíme, že má zřejmou nečistotu, vysoce kvalitní vláknité ubrousky v procesu používání, nebude tam žádná zřejmá fluffiness, ubrousky a nekvalitní celulóza v procesu použití má zřejmý fluffiness.

3. Po odstranění celulózových ubrousků, pokud byla celulózová vlhká utěrka plísní a plísní, by neměly být použity celulózové ubrousky. Pokud pocítíte podráždění pokožky během používání celulózových ubrousků, měli byste ji okamžitě přestat používat, aby nedošlo k většímu poškození.