Domů > Novinky > Obsah
Opatření pro použití celulóza ubrousky
Jul 20, 2017Opatření pro použití celulóza ubrousky

Buničina baby ubrousky výrobci celulóza ubrousky, podrobnosti naleznete na našich webových stránkách produktu displej, ve stejné době také vítám vás zkoumat detaily, vaše dítě kůže je velmi jemná, proto musíme věnovat pozornost při použití následující: 1. dítě Celulóza ubrousky nerozpustný ve vodě, nevyhazujte na záchodě, tak, aby způsobit zahlcení. 2. je-li kůže má příznaky zranění nebo zarudnutí, otok, bolest a svědění, prosím přestaňte jej používat a obraťte se na lékaře v čase. 3. prosím nevkládejte jej v místě, kde lze osvětlit pomocí tepla a slunečního záření. Po použití uzavřete pečeť. 4. dát to, kde dítě ruce nedostanou, tak, aby se jíst. 5. Otevřete nálepku těsněním při použití a zavřete nálepka, když není používán a udržovat vlhké měkké dřevo mokrý ručník. 6. Pokud chcete mít dítě je mokrý ručník vlhké, různé druhy kejdy ubrousky musí být vybrány podle skutečného využití. 7. použití dětské dřevo vlhčených ubrousků v zimě dát vlhčené ubrousky dřevěná kejdy na topení nebo vedle horké.

Naše společnost dodržuje obchodní filozofii "lidé orientované, snaha o dokonalost". , kde skupina mnoho let odborných a technických pracovníků zabývajících se odvětví sanitárních výrobků, vývoj produktů, design, umístění a rozšíření řízení výroby, trhu a služby, jsou založeny na vysoké počáteční bod, vysoké standardy z moderní režim.

Celulóza ubrousky výrobce vás naučit jak vybrat ubrousky celulóza: i v případě, že výběr a nákup celulóza ubrousky rozlišovat, vysoké a nízké kvalitě celulóza ubrousky, vysoce kvalitní celulóza ubrousky tam bude druh měkké elegantní vůně, bez excitant zápachu, a horší než celulóza ubrousky mít zřejmé dráždivý zápach. Obecně řečeno vysoce kvalitní celulóza ubrousky jsou vyrobeny z netkané textilie a textura je měkká a bílá, bez jakýchkoliv nečistot, utěrky podřadné dřevo kejda bude mít zjevné nečistot. V používání, kvalitní dřevo kejdy mokrý ručník nemá žádné vlasy, mokrý ručník podřadné dřevo kejdy má zřejmé od vlasy, má stimulační účinek na kůži, snadné nechat osoba vytváří pocit svědění.

Poznámka: vnější balení by měla být nad výrobce jméno a adresu, telefonní číslo, doba použitelnosti, aktivní ingredience, číslo výrobní šarže, datum výroby, hygiena licence, uplatňování normy pro zdraví, instrukce a záležitosti, které je pozor, atd.

Celulóza utírá ručníkem továrna detail kvalitě celulóza ubrousky: celulóza utírá ručníkem je jednorázových hygienických výrobků, spíše pro civilní letectví, hotely, restaurace, podnikání a příjem výstaviště, v posledních letech jako lidí životní standard vzestup, celulóza ubrousky, osobní spotřeba postupně rostla, používá hlavně v cestování, turistiku a jiné venkovní voda není výhodné a čistotu dítě péče o rodinu. Otřete obličej a ruce s dezinfekční plicní tkáň, což je hygienické a pohodlné. Však jiné vlhké látkové výrobky mají různé použití.

Obyčejný mokrý hadřík: používá se především k čištění kůže. To není snadné, když jdete ven na čistou vodu. Nízké kvality výrobků použití horké vrácena (či horký vítr)-tkaniny jako základní materiál, střední a vyšší třídy výrobků prachem papír (nebo suchý papír) nebo vodní ostny-netkané textilie jako základní materiál. Obyčejné celulóza Wipes jsou obecné pro destilovanou vodou nebo čistou vodu, vyplavování tekutých přísad, dezinfekční prostředky, esence, vyplavování tekuté střední a nejvyšší třídy produktu obsahuje aloe vera, vitamin E, kakaové kyselina fosfatidová, glycerin, kyselina jablečná, jakými jsou pečující složky, použijte čistící, hydratační a výživný jednou.