Domů > Novinky > Obsah
Vyberte utěrky dávat pozor na jaký detaily
Jun 26, 2017

Vyberte utěrky dávat pozor na jaký detaily
Ubrousky vstoupili více a více lidí v rodině a využívání různorodých, široké, přinést spoustu pohodlí. Ale lidé v nákupu ubrousky musí věnovat pozornost, pokud je to nezbytné k očištění kůže požadavky nejvyššího bodu, protože hodně času některé z materiálu není vhodný pro ubrousky bude bolet lidského těla, pak zvolte ubrousky když pozornost? Léto se obecně používá v sezóně utěrky, mnoho lidí se používají k očištění, jen málo lidí může myslet na to bude bolet kůže, všichni víme, že ubrousky jsou psány nad materiálu a bezpečnostních opatření, ty jsou také potřeba věnovat více pozornosti.
Dezinfekční utěrky lze použít k čištění rukou při utírání rukou, utírání stolů a židlí, před jídlem, nebo bez vody a mýdla, ale jejich účinky se omezují na to. Protože některé z látek obsažených v dezinfekci utěrek také vliv na lidské tělo, jako jsou chlor, bělicí prášek, alkohol, atd., tyto složky nebude označena na obalu, ale bude stimulovat kůži, sliznice, oči, Časté používání bude kůže suchá. Proto nelze použít přímo utřít oči, rány, soukromé části. Ubrousky ženské péče většinou přidejte ingredience sterilní drog, tvrdí, že "můžete vyčistit soukromí webu, aby se zabránilo rozmnožování bakterií, osvěžující povinnostem." Však není doporučeno, že ženy často používají jejich přirození. I to může hrát jistou antibakteriální účinek, ale to nemůže být sterilizovány, ale dojde k přerušení tělo původní acidobazickou rovnováhu v těle, což vyvolalo řadu gynekologických chorob.
Kůže dítěte je velmi delikátní, tedy ve srovnání s dospělého ubrousky, dětské ubrousky vyžadují vyšší. Dětské ubrousky se dělí na běžné utěrky (stírací hýždě) a ruční utěrky pro utěrky. Dětské ubrousky nelze přidat alkohol, vůně, konzervanty, fluorescenční prostředky, ale nelze brát na lehkou váhu. Obzvláště milují jíst dítě, nelze použít mokrý ručník na ruce, gázu nebo ručník namočený v teplé vodě slouží k vymazání.
Jak nakupovat a bezpečně používat ubrousky? Administrativní oddělení zdraví připomenout, v nákupu by mělo být pravidelné supermarket, nákupní centra či lékárnách, v jídelní jednotky při použití vlhčené ubrousky by měla věnovat pozornost následující čtyři body:
Jeden je kvalifikován ubrousky s měkký a elegantní chuť, texturu, bílý, po použití nebude chmýří. Vnitřní výrobky by měly obsahovat vlhkost, ne suché; špatná kvalita utěrek mají tendenci mít zápach, v průběhu využívání významných pilling fenomén a některé mají dokonce dlouho plesnivé, podráždění kůže, což má za následek svědění, bolest, pocit.
Za druhé ubrousky měla být označena na obalu název produktu, název výrobní společnosti, adresa, číslo povolení zdraví. Štítky produktů (včetně pokynů) a propagační obsah nesmí být pravda, musí se zobrazí nebo naznačují vliv léčby této nemoci.
Za třetí by měla dávat pozor na datum výroby a doba platnosti výrobek nebo výrobní dávka a omezte používání datum. Koupit, použít ubrousky za datum vypršení platnosti nebo není určující datum vypršení platnosti.
Za čtvrté věnujte pozornost zkontrolujte že obal produktu je neporušená, kupovat a používat obaly poškozené výrobky zabránit produktu byl sekundární znečištění.