Domů > Novinky > Obsah
Kvalita mokrých ubrousků je podrobně popsána
Jul 11, 2017

Kvalita mokrých ubrousků je podrobně popsána

Wipes továrna detail kvality mokrých ubrousků, mokré ubrousky jsou jednorázové hygienické výrobky, více pro podnikání, jako je civilní letectví, hotely, restaurace, výstavní a přijímací místo, v posledních letech jako lidé žijící standardní vzestup, Wipes osobní spotřeba postupně vzrostla, používané hlavně v cestovním ruchu, v cestovním ruchu a jiných venkovních vodách, není vhodné a čistotu rodiny péče o děti. Otřete obličej a ruce dezinfekčním mokrým tkanivem, který je hygienický i pohodlný. Avšak různé výrobky s mokrou látkou mají různé použití.

Obvyklá vlhká tkanina: používá se hlavně k čištění pokožky. Není snadné používat, když vyjíždíte do čisté vody. Výrobky nízké kvality používají jako základní materiál střední nebo vysokou kvalitu výrobky z netkané textilie za tepla (nebo horkého větru), které jako základní materiál používají netkaný papír (nebo suchý papír) nebo netkané textilie. Časté utírá složení louhové kapaliny pro destilovanou vodu nebo čistou vodu, dezinfekční prostředky, esenciální látky, médium pro vyluhování tekutin a vysoce kvalitní produkt obsahuje aloe vera, vitamín E, kyselinu kakaovou fosfatidovou, glycerin, kyselinu jablečnou, jako jsou přísady pro péči o pokožku, a výživné jednou.

Ochranná technika vlhkých ubrousků výrobce vlhkých ubrousků: různé druhy péče o ženy Utěrky, které jsou prodávány v supermarketech, jsou na obalu označeny: "vyčistěte soukromí, vyhýbejte se bakteriím, čerstvému a dobrému chuti." "PH kapaliny je v ženském lidském těle a může vyvážit PH." Její přísady zahrnují chlorhexadinacetát, triglycerol, čistou vodu a esenci apod., Které lze použít při menstruačním čištění, po použití po toaletu, při ochraně osobních údajů atd.

Vlhké ubrousky mají určitý inhibiční účinek, ale obecně se nedá sterilizovat, je třeba věnovat zvláštní pozornost trochu. Ubrousky pro potřebu používat péči přítele ve stejnou dobu, měli byste věnovat pozornost datum výroby a šetřit životní prostředí, protože vlhké ubrousky je velmi vysoký na požadavek, aby zachránit životní prostředí, za podmínek vysoké teploty, některé drogy složky mohou být těkavé, aby ovlivnily účinek použití. Současně se snažte vybrat výrobky s nezávislými malými balíčky. Jakmile se použije, může být zlikvidován přímo bez ovlivnění balení jiných produktů. Pokud se jedná o velký obal, produkt by měl být uzavřen včas, aby byla zajištěna bezpečnost zbývajících produktů.

Jeden, dezinfikujte mokré ubrousky obecné, aby byly nezředěné a mají vonný typ, aby se co nejvíce snížila stimulace kůže, je nejlepší zvolit si, aby neměl žádný typ vůně, zejména citlivou pokožku.

2. Dezinfekční ubrousky nelze použít k čištění obličeje. Používání běžných ubrousků může poškodit jemnou pokožku obličeje. Pokud chcete vyčistit svůj obličej, ujistěte se, že je vidíte na vnějším obalu ubrousků: použijte slova k čištění obličeje.

Tři, dezinfekční Wipes obvykle mají několik druhů balení, mají spoustu 1, 2 tablety, 10 pilulků nebo 10 náplastí nezávislý outfit, pokud možno pokud si zvolíte nezávislé balení, abychom se pokoušeli udržet zvlhčující a dezinfekční ubrousky. Použijte ne-nezávislý balíček vlhkých ubrousků, po vytažení karty byste pak měli přilepit těsnící pás, vyhýbat se vysokým teplotám nebo přímému slunečnímu světlu, způsobit suché utírání a ovlivnit efekt použití.

Čtyři, měli byste věnovat pozornost stimulativní, nepoužívejte vlhké ubrousky otřete oko přímo, kůže rozbít kancelář, pokud použití vlhké utírá, aby se objeví kožní zarudnutí, svědění, stimulační reakce a tak dále příznak, by měl okamžitě zastavit použití.