Domů > Novinky > Obsah
Učiní celulózové ubrousky silnější póry?
Sep 25, 2017

Silnější póry učiní celulózové ubrousky?
Celulózové ubrousky tvář, čisté není dokončena, je to snadno bránit pórů, čistou tvář je nejlepší proud studené vody, je-li skutečné podmínky mohou používat pouze celulózové ubrousky čisté tváře, nebojí se ztrácet a několik dalších, nezapomeňte použít okamžitě zaplatit.
Důvody pro velké póry jsou:
1, životní návyky, stravovací návyky, jako zůstat až pozdě, kouření a tak dále.
2, v důsledku nesprávného čištění, kapilární špína lobulus, což způsobuje velké póry. Kůže epidermis umyvadla i nadále vyrábět buněk a převezena do vrchu, dokud stárnutí buněk, generál bude přirozeně odpadávat. Ale póry zablokován, metabolismus kůže není hladká, celulózové ubrousky nemůže zřítit podle plánu, což má za následek zvýšení póry.
3, v důsledku stárnutí kůže způsobené relaxační stárnutí kůže, způsobuje velké póry. S nárůstem věku, krev make-up nesprávné: potřeme dráždivé kosmetické a dlouhodobé užívání silné baktericidní silné protizánětlivé, smetanově vody, aby póry vážnější překážku, vylučování mastnoty nevypadla, jako je nedostatek vhodné péče, se stávají více závažné, více husté póry.
4, nadměrné používání masky: hodně hluboké maska první pórů, aby hluboko do pórů na olej a špinavé, příliš mnoho použití hluboké čištění masky, bude dělat husté póry.
Celulózové ubrousky lze použít pouze jako nouzové, MM nebo nevyvinou zvyky, kromě toho, kvalita celulózové ubrousky jsou velmi odlišné, špatné celulózové ubrousky často odření kůže je v podstatě zranění. Krásný vůdce knihy lze říci, že mohl jakýkoliv čistící pomocné nástroje než naše ruce k jemné!
Existuje spousta lidí bude říkat, jak použití celulózové ubrousky i nadále používat? To je to, co děláme každý den, nemusí se učit? Oh, ve skutečnosti, protože děláme každý den, takže bude ignorovat podrobnosti a odkazy
Ve skutečnosti, si umyjte obličej je také znalý Oh, upozorníme vás umýt vaši tvář nevhodným způsobem poškozovat naše zdraví Oh, obzvláště milují dlouhé akné dívky musí věnovat pozornost přátel. Nikdo není užitečné, umyvadlo Umyvadlová zvyk a nikdo cítil umýt obličej s umyvadlem, že mytí znečištěné, celulózové ubrousky a dokonce i pocit obličeje pórů se silnou, s malými částicemi v obličeji?
Víme, že voda v umyvadlo je pevná, celulózové ubrousky nezpůsobí účinek praní, jejich ruce a obličej bude špinavé věci, s umyvadlem, bez ohledu na to, jak si umýt, špinavé věci zůstanou v umyvadlo umožňují cyklu opakovaného použití , tak samozřejmě bude existovat více mytí znečištěné pocit. Je čas se umýt obličej nesmí používat mýdlo Oh, mýdlo nejen stimulovat kůži, celulózové ubrousky, ale také poškodit vlastní kůže přírodní ochranu kůže, takže není umýt obličej mýdlem Oh.
A pak je horká voda, teplá voda mytí největší pozornost a mnozí lidé cítit pohodlně s horkou vodou, ale teplá voda zcela poškodit kůži ochranný film a celulózové ubrousky budou hromadit hodně bakterií, na dlouhou dobu, tělo je velmi špatné.
Celulózové ubrousky obsahuje velké množství tekutiny, velmi snadno množit bakterie, což je poměrně přísné pro jeho výrobního procesu v pravidelných výrobci, pracovníci každý den na vzduchu v obchodě pro vody ozónem aby celulózové ubrousky v Výroba vzduchu v bakteriální znečištění, nejlepší volbou k nákupu, když informace o produktu jsou kompletní, dobrou pověst pravidelné výrobci produktů.
Za druhé, zkuste použít každý kus nezávislých malé balení celulózové ubrousky, jako je využívání vybraných celulózové ubrousky, každý musí být zapečetěna po použití, dojdou co nejdříve aby aktivní složka nestálé.
Základní Ingredience celulózové ubrousky jsou ty, které nejsou vonná a obvyklou vůni čaje, levandule, se vyrábí přidáním, vůně a volba-voňavé ubrousky celulózy znamená, že můžete dostat méně aditiv, slova, mnohem důležitější.