Domů > Novinky > Obsah
Utěrky jsou snadno ovladatelné, zvolte větší pozornost
Sep 05, 2017

Utěrky jsou snadno ovladatelné, zvolte větší pozornost
Mokré papírové ručníky a další využití
1, narozen novorozence pleť jemnou, každý záchod, otřete dětské vlhké ubrousky, aby malý zadek, čisté a pohodlné.
2, s dítětem jít ven spoustu nepříjemnosti, jít ven nosit krabičku plicní tkáň, připraven otřete malé plošky, malé špinavé ruce a smradlavý zadek, je to velmi pohodlné.
Mokré papírové ručníky koupit body
Všimněte si, že balení by měla být nad tovární název, server, telefon, použitelnosti, aktivní ingredience, číslo výrobní šarže, datum výroby, zdraví povolit číslo, uplatňování hygienických norem, pokynů a opatření, a tak dále.
· Všimněte si, že ubrousky s různými využití mají své vlastní použitelnosti.
· "Běžné utěrky" se používá hlavně k čištění kůže, trvanlivost je zpravidla 6 měsíců - 3 roky.
· "Dezinfekční ubrousky" je rozdělen na dva druhy, jeden pro malé rány a okolní pokožku čistou a dezinfekce; Druhá je širokospektré baktericidní účinek pro čištění pokožky, vyhlazení, dezinfekce, sterilizace a denní potřeby, sanita čisté sterilizace, dva sterilizace tampóny trvanlivost 2 roky.
· "Baby péče ubrousky" čištění a péče o dítě obličeje nebo hýždě, doba použitelnosti je obvykle 1,5-3 let.
"Ženy Odličovače speciální ubrousky" trvanlivost je zpravidla 3 roky; "Ženy péči o vlhčené ubrousky" trvanlivost je zpravidla 1 rok.
Pozor na citlivost
Kvalifikované ubrousky jsou měkké, elegantní chuť, texturu, bílá, po použití nebude chmýří.
· Poznámka: těsnění
Balení pytlích tampóny by měly být uzavřeny a nebude poškozen; pole a utěrky plechovky by měl být zabalen a nebude poškozen. Balení pečeť je dobrá, s cílem zachovat účinnost dezinfekce sterilizace utěrky. Vzít ubrousky, by měl okamžitě vložte těsnění, aby se zabránilo vysoké teploty nebo přímým slunečním světlem, což má za následek suché utěrky ovlivňují využívání výsledků.
Pozor na podráždění
Nepoužívejte utěrky přímo Sassafras oči, střední ucho a sliznic, jako je využívání vlhčené ubrousky po podráždění kůže, svědění, podráždění a další příznaky, by měl okamžitě přestat používat, vážně by měla jít do nemocniční ambulanci.
V současné době na trhu dodávek utěrky ubrousky lze rozdělit do dvou kategorií, jeden pro utěrky (také známý jako mokré ručníky, vlhké ubrousky, atd.), druhá pro zdraví utěrky (známé také jako zdravotní měkké utěrky, dětské hygienické ubrousky, ženy hygienické ubrousky, atd.) , zejména pro čištění pleti.
Podle národních standardů sanitárních hygienické výrobky kromě mikrobiologických ukazatelů musí splňovat zdravotní standardy předepsané omezenou hodnotu, ale také třeba na E. coli a Staphylococcus aureus má baktericidní účinek. Některé z těchto produktů mají také určitou roli v zabíjení houby jako je Candida albicans, kromě potravin a nápojů, některé produkty lze také použít pro dítě nebo pochva ženy čistí.
Doporučuje se, aby spotřebitelům v nákupu hygienické tampóny by měly věnovat pozornost následující body:
Za prvé by měly být neporušené balení produktu, interní produkt by měl obsahovat vlhkost, ne suché.
Za druhé, logo balení jasné normy, jako je například: implementace zdravotní značky, výrobních jednotek, adresu, telefon, instrukce a bezpečnostní opatření.
Za třetí, by měl mít také logo: správní odbor zdravotnictví číslo schválení nebo záznamu a produkce stránky zdraví povolení číslo produktu.
Čtvrtá, číslo výrobní šarže, platnost nebo použitelnosti.
5. další důležité informace, jako například: aktivní ingredience, mikrobicidní výkon a roli čas, rozsah použití.
Kromě toho použití hygienické tampóny by měly také věnovat pozornost:
1, zdraví utěrky po vysušení tuto ztrátu baktericidní účinek, takže pokud je příliš dlouhá doba sterilizace výrobky nemůže hrát správné sterilizační účinek.
2, zdraví utěrky sterilizační účinek je omezená, především hrají roli při čištění a sanitace, nelze použít jako dezinfekční prostředek, jakmile nakažených patogenní mikroorganismy by také použít dezinfekční ošetření.