Domů > Novinky > Obsah
Ubrousky na utěrky mohou být přizpůsobeny podle speciálních požadavků zákazníků
May 11, 2017

Wipes Společnost je sada výzkumu a vývoje, výroby, prodeje jako jeden z papírenských strojních podniků, založená v roce 2000 na Tchaj-wanu, známých tchajwanských podnicích, protože Čína zřídila továrny v Fujian, utírá s Tchaj-wanem v akumulaci let Výrobní zkušenosti, systém a pokročilé schopnosti výzkumu a vývoje, výrobky domácí a zahraniční průmysl chválou, na domácích i mezinárodních trzích mají vysoký stupeň držení, Han Ma Machinery byl lídrem v domácích papírenských strojů.

Wipes Společnost vyrábí především mokré papírové ručníky, pokročilé high-end plně automatizované výrobní linky, ubrousky podle speciálních požadavků zákazníků na výrobu speciálních výrobků. Společnost má velký počet vynikajících technických a řídících pracovníků. A vybavené japonské, Tchaj-wan dovoz, vysoce přesné zařízení zpracování: vertikální CNC obráběcí centra, CNC soustruhy, vysoká stabilita dovážená odvalovací stroj, frézka apod., Jsou vybrány z Japonska, Taiwan slavná značka, přesnost zpracování podle mezinárodních standardů. Vynikající technologie zpracování, přísné řízení jakosti, efektivní plánování výroby vlhkých ručníků, učinění našich výrobků stabilními a spolehlivými, trvanlivými současně s cílem maximalizovat zákazníka tak, aby splnil termín dodání. Společnost "zlepšit řízení podniku, zajistit nejvyšší kvalitu, neustálé zlepšování a inovace založené na spokojenosti zákazníků", politiku kvality jako vedoucí ideologii a neustále zlepšovat kvalitu produktů a spokojenost zákazníků. Na konci roku 2006 začala společnost provozovat mezinárodní systém řízení jakosti ISO9001: 2000 a získávat certifikát, který zároveň utírá certifikační certifikací EU pro bezpečnost. Na základě dnešního pohledu do budoucnosti je stroj Han Ma ochoten zajistit kvalitu, koncept řízení integrity, vytvářet maximální zisky pro zákazníky a zákazníky, aby sdíleli úspěch při vytváření jasné budoucnosti.

Wipes Společnost používá bezpečné a pokročilé automatické výrobní linky s pokročilým systémem pro testování kvality produktů a systémem poprodejního servisu, prvotřídním výzkumným a vývojovým a výrobním a prodejním týmem, každý balíček mokrých ručníků musí projít řadou složitých výrobních a Dezinfekce procesy, aby zajistily, že spotřeba Kdo využíval zbytek zajištěné, pohodlné. Složky pro netkané textilie, malé ručníky, bavlněné, utěrky se cítí měkké, vysoce kvalitní vzorec RO čistá voda + dezinfekční prostředek pro čištění, nealkoholický, dezinfekční přípravek podle vědeckého poměru, ochrana zdraví a životního prostředí, roční kvalita ovzduší

Vynikající znečištění kvality vody, které zajišťuje kvalitu utěrek, kvalitu výrobku a spolehlivost.

Wipes Současné produkty společnosti jsou: netkané vlhké tkaniny, malé utěrky na ručníky, krabice z papírových ručníků, široká škála výrobků, široce používaná, vhodná pro všechny druhy jídel a nápojů, distribuce odběru, utěrky propagační akce, Setkání, letectví Velké železo, slavnostní svatba a tak dále. Od založení společnosti se v okolních oblastech shromáždilo mnoho skupin zákazníků a dlouhodobá spolupráce všemi partnery chvály.

Wipes Společnost bude i nadále nabízet na trhu orientované na poptávku, technologii vedoucí přežití, profesionální kvalitu, integritu služeb a neustále zlepšovat a rozvíjet, budeme rádi pro široké masy

Spotřebitelské služby a upřímně doufám, že přátelé a upřímná spolupráce a společný vývoj.