Domů > Novinky > Obsah
Ubrousky na dřevo snadno použitelné, vyberte více pozornosti
Aug 11, 2017

Woodpulp Wipes se snadno používá, zvolte větší pozornost
Mokré papírové ručníky a další použití
1, narozen novorozený kůži delikátní, každé WC, otřete s dítětem vlhké ubrousky, dělat malý zadek čisté, pohodlné.
2, s dítětem jít ven hodně nepříjemnosti, jít ven nosit pytel vlhké tkáně, kdykoli můžete otřít malou tvář, malé špinavé ruce a páchnoucí zadku, je to velmi pohodlné.
Mokré papírové ručníky k nákupu bodů
Upozorňujeme, že balení by mělo být nad továrním názvem, místem, telefonem, trvanlivostí, účinnými složkami, výrobním číslem šarže, datem výroby, číslem zdravotního povolení, prováděním zdravotních norem, pokyny a opatřeními apod.
· Uvědomte si, že ubrousky na dřevo pro různé účely mají vlastní trvanlivost.
· "Obyčejné ubrousky na dřevo" se používají hlavně k čištění pokožky, doba trvanlivosti je obvykle 6 měsíců - 3 roky.
"Dezinfekce ubrousků na dřevo" je rozdělena na dva druhy, jeden pro malé rány a obličej čistý a dezinfekční; druhá je širokospektrální baktericidní efekt pro čištění, vyhlazení, dezinfekci, sterilizaci a každodenní potřeby, dezinfekci sanitární keramiky, dvě sterilizace Woodpulp Wipes s trvanlivostí 2 roky.
· "Péče o dítě pro dřevěné ubrousky" určená k čištění a péči o obličej nebo hýždě dítěte, doba trvanlivosti je obecně 1,5-3 let.
"Lady makeup remover pro dřevěné ubrousky" je trvanlivost obvykle 3 roky; "Péče o Woodpulp Wipes" je obvykle 1 rok.
Pozor na smyslový
Kvalitní dřevěné ubrousky s měkkou, elegantní chutí, bílé textura, po použití nebudou načechrané.
· Věnujte pozornost těsnosti
Papírové ubrousky z pytle by měly být utěsněné, bez poškození; balené a konzervované balení Woodpulp Wipes by mělo být kompletní, bez poškození. Těsnění balení je dobré, aby byla zachována účinnost sterilizace ubrousků na dřevo. Vezměte ubrousky na dřevo, měli byste těsnicí vložku okamžitě vložit, aby se zabránilo vysokým teplotám nebo přímému slunečnímu světlu, což má za následek, že suché dřevotřískové ubrousky ovlivňují použití výsledků.
Pozor na podráždění
Nepoužívejte utěrky na dřevo přímo Sassafras oči, střední ucho a sliznice, jako je použití ubrousků WOODPULP po podráždění pokožky, svědění, podráždění a další příznaky by měly být okamžitě zastaveny s použitím vážného by měla jít do nemocnice pohotovosti.
Nyní hodně mateřských dětí jsou neoddělitelné od dítěte Woodpulp ubrousky, ale dítě Woodpulp utírá nakonec, co účel? Zde představit použití dětské buničiny mokré utírání, podívejte se na to!
1. Když vyjíždíte, vyčistěte špinavé ruce dítěte
Jít ven se setká s mnoha potížími, jako je dítě táhnout páchnoucí, malá ruka špinavá, a žádná voda při čištění, a pak můžete použít mokré papírové ručníky k řešení, velmi praktické a pohodlné.
2 dítě studené a dítě si otírá nos
Dítě se zchladilo, nos se táhl dolů, často se otíral papírovým utěrkem, malý nos byl leštěný suchý a červený, když mokrá papírová ubrouska na dítě, které otírá nos, můžete chránit dětský měkký nos před mučením.
3 na dítě, které si otírá ústa
Dobré dítěti Ubrousky na dřevo se dělají bez alkoholu, bez koření, bez fluorescenčního činidla a dalších standardů, takže matky mohou být ujištěny, že používání potravin před a po ubrouscích pro dětskou buničinu může být použito k otření dětských ubrousků.
4 na dětskou ubrousku
Letní horké počasí, s dětskou buničinou vlhké ubrousky na dětské ubrousky, nemůže uschnout pot, ale také dezinfekce, takže dítě z bakteriální invaze.
5 hydratační kůže pro kojence
Dobré dudlíky Wipes přidané aloe esence a hydratační voda, atd., Dítěte čisté ve stejnou dobu, je role vlhkosti, aby se zabránilo malým rukama popraskané, chránit dítě jemnou pokožku.
6 utřete dětské hračky
Dřevité ubrousky, které obsahují dezinfekční přísady, některé obtížně čistitelné dětské hračky, mohou být používány dětskou buničinou utěrkou, aby nedošlo k virům z dětských hraček v těle dítěte, tzv. Nemoci z úst.